Про компанію "CityBuilders"

Будівельна компанія CityBuilders успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

Ми беремо на себе весь цикл робіт – від розробки проекту і закладки фундаменту до внутрішньої обробки. Але якщо потрібно, зможемо реалізувати будь-який ваш проект.

Ми будуємо роботу із замовниками на трьох принципах:

 1. Фіксована кошторис: ви не заплатите ні на гривню більше, ніж вказано в договорі.
 2. Гарантія до 30 років на всі види робіт.
 3. Юридичні гарантії, закріплені договором, який позбавить від стресів і ризиків будівельно-ремонтних робіт, який зобов’язує нас виконати їх якісно і в строк.

Мрієте про власний заміському будиночку, але ціни ростуть і все не виходить накопичити? Хочете упорядкувати двір, але немає часу і сил? Будь-яке завдання по будівництву житлових і господарських будівель, оздоблення та ремонту можна доручити в нашій компанії.

Ми доведемо, що Якість може бути Доступним.

Послуги компанії:

 • будівництво будинків з бруса, SIP-панелей та інших матеріалів;
 • обробка квартир, приватних будинків, комерційних приміщень;
 • проектування і монтаж інженерних мереж;
 • ландшафтні роботи, облаштування територій;
 • будівництво і монтаж допоміжних споруд: альтанок, дитячих майданчиків, огорож, господарських блоків, гаражів.

Шість причин звернутися до нас

Ми розуміємо, що на цьому ринку величезна конкуренція. Якщо нічого не робити, завжди знайдеться хтось, хто запропонує ціну нижче або зробить роботу краще. Щоб не просто залишитися на плаву, а й лідирувати в зайнятої ніші, ми постійно розвиваємося.

За 9 років роботи на нашому підприємстві склався постійний колектив з досвідчених і дуже талановитих майстрів, здатних творити чудеса. Їм на допомогу придбано сучасне технологічне обладнання, інструмент. Ми зробили все, щоб виконувати складні роботи максимально швидко, дотримуючись будівельні технології.

Ще одна гордість нашої компанії – тісні зв’язки з виробниками і постачальниками будматеріалів. Ми працюємо з перевіреними компаніями і на правах найбільшого клієнта отримуємо найвигідніші умови.

Основний принцип нашої роботи – «Доступна ціна за якісну послугу».

У нашій компанії Ви отримуєте:

 • найнижчу ціну на будматеріали;
 • безкоштовну доставку матеріалів нашим транспортом;
 • будівництво та ремонт за принципом «все в одних руках»;
 • офіційну гарантію;
 • ексклюзивний дизайн від наших архітекторів і дизайнерів;

завершення робіт в стислі терміни.


Ми хочемо розвиватися і отримувати прибуток. Тому виконуємо будівельно-ремонтні роботи без зволікань, дотримуємося ГОСТи і БНіП, на всіх етапах контролюємо якість.

Як замовити?

Відкритість і мінімум зусиль для клієнта – основа нашої компанії. Що потрібно від вас? Зателефонувати і запросити консультанта або відвідати наш офіс. Ми з’ясуємо ваші побажання і на їх основі підготуємо кошторис з переліком матеріалів і робіт. Залишається тільки підписати договір, щоб ми могли розпочати роботи.