Ремонт квартир під ключ

Основним завданням ремонту квартири є створення затишку і втілення всіх ідей людини в дійсність. Оздоблення приміщень необхідна для захисту конструкцій від впливу навколишнього середовища, вона значно збільшує їх термін служби, одночасно підвищуючи вогнестійкість і звукоізоляцію. Ремонт квартири під обробку також виконують для створення естетичного вигляду житла. Обробку приміщень найкраще довірити фахівцям, які знаються на сучасних будівельних матеріалах. Професіонали знають, як з ними працювати.

Саме такі, професійні фахівці зі стажем більше 10 років від компанії «CityBuilders» здійснюють оздоблювальний ремонт квартир. Результат буде якісним, професійним, із застосуванням нових технологій і перевірених, надійних матеріалів, виконаний у встановлені терміни і за доступною ціною.

ремонт квартир под ключ

Ремонт квартир від професіоналів - гарантія якості

Всі ремонтні роботи квартири виконуються в певній послідовності, спочатку мокрі операції, потім сухі. До мокрим робіт відносять ті, де застосовується вода, це штукатурка, шпаклівка. До сухим робіт відносять: монтаж гіпсокартону, поклейка шпалер та інші. Ремонт і обробка квартир під ключ проводиться зверху вниз, тобто в обов’язковому порядку починається зі стелі, а закінчується підлогою.

ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ
В залежності від уподобань клієнта і дизайну інтер’єру під час оздоблювальних робіт майстра можуть використовувати: деревину, кахель, полімери, гіпсові і цементні суміші. Тривалість і вартість обробки і ремонту квартир під ключ залежить від складності виконуваних робіт, наявності та доставки необхідних матеріалів. Але ви можете скористатися додатковими знижками.

Компанія «CityBuilders» відповідально проводить обробку та ремонт стін, тому що приміщення квартири – це простір, де проходить більша і краща частина життя людини.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ
Капітальний ремонт квартири завжди пов’язаний з проведенням широкомасштабних робіт. Перший етап ремонтних робіт стосується демонтажу вбудованої техніки, покриттів будь-якого роду, сантехніки, вікон і дверей. У ряді випадків прибирають старі перегородки і зводять нові, якщо в приміщенні потрібно перепланування. У зв’язку з цим з’являється багато сміття, яке доводиться вивозити на вантажівках до місця його утилізації.

Розчистивши майданчик для роботи, майстри встановлюють нові склопакети і вхідні двері, не чіпаючи їх захисної плівки. На цій стадії ремонту бригада займається декількома видами робіт. Робочі встановлюють нові перегородки, дверні коробки, пробивають в стінах штроби для електропроводки і займається монтажем комунікаційних мереж – водопроводу, опалення, каналізації. У готові штроби укладають кабель і встановлюють розетки і вимикачі, в відведених для них місцях. Переконавшись в працездатності проводки, майстри приступають до штукатурки штроб і всієї поверхні стін. На даному етапі їм доведеться ретельно вирівняти стіни, якщо планується їх забарвлення або обклеювання шпалерами. Такі ж вимоги пред’являються і стель, які будуть пофарбовані. При наявності великих нерівностей на поверхні стін їх обшивають гіпсокартоном.

Після чого бригада робітників приступає до заливання стяжки. На цій стадії капітального ремонту квартир здійснюється укладання електрокабелю, що є основним елементом теплої підлоги. Подальші роботи на об’єкті можна проводити після повного застигання стяжки. Робочі наносять фінішний шар базового статі і приступають до декоративної обробки нерухомості. Вони облицьовують стіни санвузла, облаштовують робочий фартух на кухні і в залежності від проекту – фарбують, обклеюють стіни, покривають їх штукатуркою або панелями.

В процесі проведення капітального ремонту можлива установка натяжної або підвісної стельового покриття, або забарвлення базового стелі. Декор стельової поверхні включає в себе і установку освітлювальних приладів.

Укладання підлогового покриття відбувається на завершальному етапі ремонту. Виняток робиться для керамограніта і кахельної плитки, процес монтажу яких пов’язаний з появою великої кількості пилу. Потім робочі навішують міжкімнатні двері, монтують плінтуси, встановлюють сантехнічне обладнання та вбудовану техніку.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію