Сучасний ландшафтний дизайн - Послуги під ключ

Наша компанія вже понад дванадцять років знаходиться на ринку послуг з ландшафтного проектування.

Тому якщо ви вирішили зайнятися благоустроєм садового або дачного ділянки, наші фахівці завжди порадять вам, як найбільш раціонально використовувати вашу територію, де розташувати водойму, газони і доріжки, які рослини краще посадити, в якому стилі виконати загальне оформлення.

У нашому каталозі є велика різноманітність рослин, а поради по догляду за ними від наших фахівців допоможуть вам завжди тримати вашу ділянку в належному вигляді.

Ціни на ландшафтний дизайн:

Общие работы

Загальні роботи

ВІД 500 гривень

Проектирование дизайна

Проектування

ВІД 1150 гривень / 100 М2

Организация газонов

Організація газонів

ВІД 100 гривень / М2

Цветники

Квітники

ВІД 500 гривень / М2

Потрібна консультація?

Докладно розповімо про наші послуги, видах робіт і типових проектах, розрахуємо вартість і підготуємо індивідуальну пропозицію!

Проектування ландшафтного дизайну

Найперший етап на шляху створення сучасного ландшафтного дизайну – це проектування, яке представляє собою план виконання концепції території і включає всі особливості його реалізації і ваші побажання. Щоб ландшафтний дизайн садової ділянки вийшов дійсно якісним і відповідав всім заздалегідь обумовленим аспектам, необхідно врахувати кілька моментів:

 • Розташування автомобільних під’їздів по відношенню до будинку, а також розміщення пішохідних доріжок.
 • Вибір місця, де буде знаходитися квітник, альпійська гірка, а також інші елементи саду, які передбачає дизайн.
 • Пристрій дренажу з метою осушення ділянки при необхідності.
 • Вибір типу і місця огороджень, які в подальшому будуть озеленюватися різними рослинами.
 • Вибір місця для організації водойми, а також визначення типу останнього.

Ландшафтний дизайн ділянки

Ландшафтний дизайн дачного або садового ділянки, який виконується фахівцями нашої компанії, може включати в себе наступні послуги:

 • Ландшафтне проектування
 • Озеленення ділянки та будівництво ставків
 • Прокладка доріжок
 • Вертикальне озеленення
 • Послуги із благоустрою й догляд за садом

Основні етапи ландшафтного проектування

Грамотно складений ландшафтний проект з озеленення ділянки передбачає послідовне виконання декількох обов’язкових взаємопов’язаних етапів:

 • Виїзд дизайнера та грунтознавця на вашу ділянку, щоб визначити особливості ґрунту і місцевості в цілому, подивитися, які споруди і рослини присутні на території і т. Д. Все особливості території наносяться на план-густо робляться позначки про стан ділянки і його особливості.
 • Геодезична або планіметрична зйомка. Планіметрична зйомка виконується в тому випадку, якщо буде використовуватися проста планування ділянки, а рельєф місцевості досить рівний. Якщо ж рельєф складний, на території планується облаштовувати дренаж, територія має велику площу і складну конфігурацію, то вибір робиться на користь геодезичної зйомки.
 • Визначення призначення ділянки, його основної функції (сад або город, майданчик для відпочинку, дитяча зона і т. Д.). Вибираються бажані рослини, і з’ясовується, як надалі буде відбуватися обслуговування ділянки (догляд за допомогою фахівців компанії, обслуговування власними силами і т. Д.).
 • Розробка загального стилю майбутнього саду. Відбувається поелементне розгляд дизайну: квітники, доріжки, системи освітлення і поливу, альпійські гірки і т. Д. Створення ескізів. Можлива розробка кількох варіантів, з яких замовник вибирає відповідний стиль. На етапі затвердження можливо вносити власні пропозиції і доопрацювання в проект.
 • Розробка детальних планів для проведення подальших робіт.
 • Після здійснення всіх цих етапів з замовником підписується договір, де вказуються особливості угоди і терміни виконання проекту. Як правило, складання проекту займає близько двох тижнів. Щоб спроектувати окремі частини території, необхідно 5-7 днів. Внесення доробок становить 2-3 дня. Також деякий час потрібно, щоб повністю узгодити і затвердити проект.
ландшафтный дизайн сада

Чому варто звертатися саме до нас?

Ми з любов’ю ставимося до своєї роботи. Наш головний принцип – творчий підхід до кожного замовлення. А тому клієнти, які до нас звертаються, отримують цілий ряд переваг:

 • Великий штат фахівців. У нас працюють досвідчені фахівці з різних областей діяльності: біологи, дендрологи, грунтознавці, дизайнери, будівельники.
 • Комплексний підхід. До кожного завдання у нас – комплексний підхід. Т. е. Над проектом працює не одна людина, а відразу кілька різних фахівців.
 • Завдяки цьому, завдання виконується швидко і без усіляких недоліків.
 • Втілення будь-яких фантазій. Ми маємо великий досвід роботи в області ландшафтного дизайну. Нам доводилося виконувати проекти практично в будь-якому стилі: бароко, Модерн, Італійський стиль, Японський сад і т. Д. Але наші дизайнери не тільки не з чуток знайомі з особливостями класичних напрямків, але і в курсі всіх сучасних тенденцій. Тому щоб ви не захотіли – ми без праці втілимо вашу мрію в реальність.
 • Гнучка цінова політика. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Саме тому ми не можемо визначити точну вартість проекту заздалегідь – для початку нам потрібно з’ясувати ваші побажання і оглянути ділянку. До того ж, при постійній співпраці наші клієнти отримують від нас приємні бонуси і знижки.
 • Ми допомагаємо не тільки в створенні красивого ділянки, але і в підтримці його в ідеальному стані. Тому у нас ви можете також замовити послуги з регулярного догляду за садом.
 • Ми впевнені, що озеленення і ландшафтний дизайн дачної ділянки, виконані нашими фахівцями, будуть не тільки радувати око, але і приносити вам душевний спокій і відчуття перебування в місці вашої мрії.

ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію