Послуги з будівництва

Послуги з будівництва будинків, реалізуємо готові проекти. Якщо необхідно, зведемо фундамент – опору майбутнього будинку, виконаємо покрівельні, ремонтні та теслярські роботи.

Проектирование
Проектування
Анализ архитектурных объектов и их оптимизация
Аналіз арх. об'єктів і їх оптимізація
Технический надзор
Технічний нагляд
Архитектурное проектирование
Архітектурне проектування
Снос здания, подготовка участка
Знесення будівлі, підготовка ділянки

Послуги з будівництва будинків

строительные услуги в Киеве и Киевской области

Вам необхідно звести або реконструювати будинок, виконати ремонтні роботи будь-якої складності, тоді будівельні послуги компанії “CityBuilders” – це ідеальний вибір. Наш багатий досвід, високий професіоналізм, чітке дотримання термінів і кошторисів, еталонний рівень якості і демократичні ціни допоможуть в досягненні всіх поставлених клієнтами цілей.

Щоб дізнатися більше подробиць, ознайомтеся з каталогом будівельних послуг і розцінками нашої компанії.

Різноманіття послуг будівельних робіт

Спектр можливостей наших фахівців великий. Ми виконуємо всі будівельні та ремонтні роботи, в тому числі реалізуємо комплексні, масштабні проекти під ключ. Наші послуги (Київ) припускають заливку фундаментів, зведення стін і перекриттів, установку покрівлі, утеплення та облицювання фасадів, всі різновиди ремонту, малоповерхове будівництво, реалізацію інфраструктурних об’єктів і багато іншого. Для нас немає занадто складних завдань, наші професійні бригади беруться за виконання різних робіт за масштабом, індивідуально підходять до кожного замовлення клієнта.

Основні послуги будівельної компанії "CityBuilders":

 • ремонт квартир і офісів;
 • малоповерхове будівництво і зведення будинків;
 • реконструкція споруд і будівель;
 • фасадні, покрівельні роботи;
 • обробка;
 • гідроізоляційні роботи;
 • благоустрій територій;
 • прокладка інженерних комунікацій;
 • вуличне освітлення;
 • загальнобудівельні та дорожні роботи;
 • зварювання.

Привабливі ціни

Чим хороші послуги будівельних робіт від нашої компанії? Ми пропонуємо вигідні розцінки і прозорі умови співпраці. Ми не приховуємо від потенційного замовника інформацію про вартість, вона представлена у відкритому вигляді на сайті за всіма видами послуг. Ви відразу ж отримуєте правильне уявлення про те, скільки будуть коштувати необхідні вам роботи. І те, що в результаті до нас регулярно звертаються замовники, підтверджує, що рівень наших цін у Києві та Області найприйнятніші і максимально доступні.

Якість, професіоналізм і своєчасність

Послуги будівельної компанії сьогодні вибрати непросто! Пропозицій безліч, а підібрати один, безпрограшний варіант проблематично. Але, вибираючи нашу компанію і комплекс будівельних послуг, ви гарантовано отримаєте те, що необхідно. Наша якість підтверджує надається клієнтам гарантія, на користь високого професіоналізму говорять тисячі задоволених клієнтів, а чітке дотримання всіх термінів пояснюється просто – більше сотні об’єктів ми здали вчасно або з перевиконанням плану. І все це обов’язково розвіє будь-які сумніви!

Якщо вам необхідні кваліфіковані будівельні послуги в Києві сміливо звертайтеся до нас! Професіоналізм, висока якість, доступність і індивідуальний підхід вам гарантовані!

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію