Кладка цегли

Цегла – один з основних будівельних матеріалів, за допомогою якого можна звести абсолютно будь-яку будівлю. Він ідеально підходить для спорудження стін і фундаментів, мостових опор, димохідних труб, перегородок та інших конструкцій. Від якості кладки безпосередньо залежить більшість параметрів споруджуваного будинку: міцність, надійність, теплоізоляційні характеристики. Найменше порушення технології призведе до серйозних наслідків, аж до руйнування конструкції, тому роботи такої складності необхідно довіряти тільки професіоналам.

кладка облицовочного кирпича
технологія укладання

Товщина кладки кратна розмірами ізделіяі, як правило, вимірюється кількістю довжин виробів, які укладаються по товщині стіни. Матеріал кладуть на шар цементного розчину стороною, яка називається постіллю. Товщина горизонтального шва становить від 10 до 15 мм, вертикального – від 8 до 15 мм. Зазори можуть повністю заповнюватися розчином до зовнішньої грані стіни або в повному обсязі, або вони не несуть навантажень. кладка облицювальної цегли, виконана впустошовку, робиться в тих випадках, коли поверхня згодом оштукатуривается. Оскільки роботи проводяться вручну, при досягненні певної висоти працювати стає незручно, доводиться високо піднімати цеглини і розчини. Щоб вирішити цю проблему, використовуються підмостки або будівельні ліси.

Правила кладки цегли:

Оскільки матеріал має високу міцність на стиск і низькою на вигин, при зведенні конструкцій з нього необхідно забезпечити роботу тільки на стиск. Це досягається завдяки виконанню наступних правил

  • площині першого порядку повинні бути горизонтальними і перпендикулярними дії сили стиснення, але при цьому паралельними по відношенню один до одного;
  • площині другого і третього порядків необхідно укладати під кутом 90 градусів до площини першого порядку, і вони повинні бути взаємно перпендикулярні між собою;
  • навантаження від кожного виробу повинні розподілятися мінімум на два нижче лежачих. Виконання цієї вимоги забезпечує спільну роботу окремих цеглин кладки і запобігає изгибающие зусилля.


З усіма цими нюансами в повній мірі знайомі наші муляри. кладка облицювальної цегли ведеться в повній відповідності з вимогами СНіП і ГОСТів, а також високими внутрішніми стандартами компанії. Кожен етап будівельного процесу строго контролюється досвідченим майстром за допомогою сучасного обладнання. Це є запорукою довговічності, надійності і сейсмостійкості будівлі.

Ціна за роботу залежить від м², якщо кладка йде в половину вироби. При товщині в один виріб і більш розцінки вважаються за куб (1 м³). На ціну також впливає марка самого матеріалу і товщина шва. Вартість вказується в договорі і вже не змінюється аж до здачі робіт замовнику.

Ціна на роботу

Дізнатися попередню вартість цегляної кладки або замовити послуги мулярів ви можете за телефонами вказаними на сайті. Для більш точного розрахунку, будь ласка, надішліть запит на e-mail: office@citybuilders.com.ua. У листі, вкажіть всі наявні дані і прикладіть проект при його наявності.
Виїзд фахівця і кошторис – безкоштовно!

Середні розцінки на послуги мулярів
Ціна на кладку цегли залежить від багатьох факторів не підлягають прогнозуванню. Це і віддаленість об’єкту від Києва, пора року, рівень складності і т.д., проте ми постаралися вивести максимально наближені до реальних значення.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію