Монтаж покрівлі

Дах – найважливіша частина будь-якого житлового або промислового об’єкта. Вона постійно піддається впливу несприятливих атмосферних чинників. Як наслідок, для неї важливі такі характеристики, як водонепроникність, термостійкість, міцність. Термін служби покрівлі, здоровий мікроклімат в будинку, а також естетичний зовнішній вигляд об’єкта в цілому безпосередньо залежать від якості монтажу покрівлі.

Що враховується при виконанні робіт?

В процесі будівництва необхідно:

  • приділити увагу розташуванню мансардних вікон, люків, парапетів та інших конструктивних елементів;
  • правильно вибрати ухил скатів. В іншому випадку водовідведення з покрівельної поверхні буде утруднений;
  • врахувати коефіцієнт розширення застосовуваних будматеріалів

Види покрівлі

Опорою для конструкції служить кроквяна система. Сама дах складається з несучого шару (обрешітки, суцільного настилу, стяжки), ізоляційних прошарків і захисного покриття. Технологію установки багато в чому визначає використовуваний покрівельний матеріал. Найбільш затребуваними є:

  • рулонні покриття, м’яка черепиця, плоска мембранна покрівля. Всі вони підходять для швидкого виконання покрівельних робіт. Застосовуються для приватних будинків і комерційних будівель;
  • черепиця (керамічна, цементно-піщана, композитна, гнучка, металочерепиця). Чим більше нахил ската, тим легше повинен бути матеріал. Для плоских покрівель дане покриття не підходить;
  • профнастил – профільованими сталевими листами, на які нанесені шари полімерів і фарби. Укладаються на дерев’яну обрешітку. Використовуються на поверхнях, що мають нахил 10 ° і більше;
  • бітумні волокнисті листи. Застосовуються в будівництві будинків і підсобних об’єктів при покрівельному ухилі мінімум в 5 °.


На технологію пристрою покрівлі впливає і її форма. Односхилі і двосхилі варіанти є найпростішими і економічними. Вальмові використовуються в будівлях, що мають велику площу. Вони володіють підвищеною стійкістю до дії вітру. Для квадратних і багатокутних об’єктів підходять багатощипцеві конструкції. Монтаж склепінних покрівель здійснюється в виробничих і господарських будівлях.

монтаж кровли

Від чого залежать розцінки?

Підсумкова вартість включає витрати на будматеріали. При розрахунках необхідно відштовхуватися від ціни покриття за кв. м. Так, м’яка покрівля обійдеться приблизно в 1100-1250 гривень, металочерепиця – 780 гривень, керамічна черепиця – приблизно на 380 гривень дорожче. За 1 м² оцинкованого листа доведеться заплатити близько 1300 гривень.

На вартості монтажу покрівлі також відображаються:

  • додаткові матеріали – мембрана, кріплення, фанера, утеплювач та ін .;
  • ціна за роботу – зведення несучих конструкцій, установка покриття, облаштування утеплення, гідро- і пароізоляції. Покрівельні роботи можуть включати закріплення комплектуючих: водостоків, карнизних планок, розжолобків, снегозадержателей і ін.


Послуги із влаштування покрівлі надають фахівці нашої компанії. Ви можете замовити повний комплекс робіт під ключ. Майстри працюють згідно регламентованим правилам. Як результат, помилки в розробці проекту або монтажі покрівлі виключені.

Ми допоможемо розрахувати бюджет на виконання покрівельних робіт. Всі майбутні витрати заносяться в кошторис. Ціни в подальшому не змінюються навіть при зміні курсу валют.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію