Будівництво будинків з газобетону під ключ

Що таке газобетонний будинок?

Газобетон – будівельний матеріал, тип пористого бетону (легкого), отриманий шляхом введення газу в підготовлену цементну суміш. В ході замісу утворюються в складі однорідні пори. В результаті обсяг бетону збільшується, а маса одержуваних з нього блоків зменшується. Будучи легким бетоном, будівництво будинків з газобетону володіє відмінними теплотехнічними властивостями, так і властивостями бетону, таким як міцність на стиск, але при цьому не такий крихкий як бетон.

строительство домов из газобетона

Як будматеріал газобетон використовується протягом 80 років. За минулий час він добре зарекомендував себе, як недороге, але довговічне рішення. Об’єкти, побудовані з нього, виходять зручними і практичними. Проекти будинків з газобетону дозволяють реалізувати на практиці різні дизайнерські задумки. Невелика вага блоків, простота додаткової обробки цегли дозволяють отримувати складні архітектурні форми – арки, виступи та інші елементи. В інших видах споруд, наприклад при будівництві будинків з колоди, отримати такий ефект неможливо.

Переваги будівництва будинків з газобетону під ключ:

Економія на штукатурці

Так як газоблок володіє майже ідеальною геометрією, то і стіни з нього виходять гладкими і рівними і не вимагають штукатурки, а лише шпаклюються так само, як і гіпсокартон.

енергоефективність

Повітря, що міститься в блоках, виступає в ролі утеплювача. При будівництві будинку з газобетону не потрібно додатково використовувати утеплювачі.

Екологічність і безпека

Газобетон не має радіаційний фон, не містить шкідливих домішок – азбесту, фенолу та ін.

Газоблоків називається різновид пористого бетону. Його практичні якості багато в чому пов’язані з пористою структурою. У виробництві такого бетону крім цементу беруть участь кварцовий пісок, вода, мала кількість вапна і алюмінієва пудра, яка служить пароутворювачем. У кустарних умовах газобетон виготовити неможливо, так як для його отримання потрібно спеціальне автоклавного обладнання.
Блоки з газобетону виходять легкими з високими експлуатаційними показниками. При цьому будівництво будинку з газоблоку обходиться в 1,5-2 рази дешевше в порівнянні з цеглою і деревиною. Але це не єдина перевага матеріалу. Він володіє і іншими унікальними властивостями:

  • високі щільність і міцність у поєднанні з невеликою вагою дають можливість побудувати двоповерховий будинок без споруди потужного фундаменту;
  • низький показник теплопровідності дозволяє підтримувати усередині приміщень комфортні умови;
  • високі звуко- і шумоізоляційні якості;
  • завдяки неорганічний складу газобетон наділений абсолютною стійкістю до вогню, гнильним поразок, його не їдять гризуни і комахи.


Даний матеріал технологічний, кладка виконується звичайними способами по типу цегляної. Газоблоки легко кроїти і різати звичайними інструментами. Рівна поверхня виробів не вимагає ґрунтовного вирівнювання стін. Для внутрішньої і зовнішньої обробки можна застосовувати практично будь-які способи та оздоблювальні матеріали.

Однак треба розуміти, що всякі гідності обов’язково супроводжуються недоліками. Це підвищені крихкість, гігроскопічність і недостатня морозостійкість. З цими слабкостями можна легко впоратися за рахунок використання гідроізолюючих і утеплюють.

Будувати самому або звернутися до нас

Таке питання перед початком будівництва ставить перед собою кожен забудовник. Але той, хто хоч раз був пов’язаний з будівництвом, розуміє, що довіритися фахівцям і замовити зведення будинку з газоблоків «під ключ» вигідніше як в матеріальному плані, так і за часом. Ми позбавимо вас від усіх проблем, пов’язаних з будівництвом будинків з газобетону в Києві або іншому населеному пункті Київської області.

Якщо у вас є земельна ділянка, то наша компанія пропонує побудувати будинок з газоблоків під ключ з комунікаціями та благоустроєм території.
Це вигідно в усіх відношеннях, оскільки такий вид будівництва повністю звільняє замовника від всіх турбот. Клієнт стверджує обсяги робіт і їх кошторисну вартість. Після всіх узгоджень компанія приступає до процесу будівництва, включаючи закупівлю і доставку матеріалів (при необхідності).


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію