Будівництво будинків з керамічних блоків (великоформатний цегла)

Технологія зведення будинку з керамічних блоків проста, тому будується його коробка досить швидко. Не мало важливо, що це старий добрий цегла в більшому форматі. Будівля з теплою кераміки екологічно безпечний, міцний і довговічний. Він здатний ефективно зберігати тепло. При будівництві будинків з керамічних блоків три важливі критерії – час, ціна і якість дозволяють отримати максимальну економію в порівнянні з повнотілою цеглою (бутовим). Їх особливість полягає в технології виробництва: з глини, перемішаної з тирсою, формують блоки, які обпалюють. У підсумку в виробі утворюється безліч пір, заповнюються повітрям, що підвищує їх теплотехнічні характеристики.

строительство домов из керамических блоков

Будівництво з керамічних блоків це:

Швидкість зведення будинків з великоформатних керамічних блоків в 3 рази вище, ніж з цегли. Будинки споруджуються на простих легких фундаментах. Це можливо завдяки малій питомій масі кладки (стіни з пористих виробів в 2 рази легше цегельних).

Головні переваги будівництва будинків з керамічного блоку:

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Так як газоблок володіє майже ідеальною геометрією, то і стіни з нього виходять гладкими і рівними і не вимагають штукатурки, а лише шпаклюються так само, як і гіпсокартон.

ХОРОША влагопроницаемостью

Тепла кераміка універсальна. Вона однаково хороша для спорудження зовнішніх стін, міжкімнатних перегородок і облицювання. Вибравши для будівництва будинку керамічний блок, відпадає необхідність в пошуку додаткових будматеріалів.

ВІДМІННА ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

У керамічних блоків відмінна звукоізоляція. Чи не набуваючи звукоізоляційних матеріалів, отримують зниження вартості будинку з керамічних блоків.

ХОРОША влагопроницаемостью

У таких будівель чудова влагопроницаемость. Оскільки вживати заходів по влагозащіте споруди не доводиться, його ціна дещо зменшується.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію