Будівництво будинків із цегли під ключ в Києві і області

строительство загородных домов из кирпича
БУДІВНИЦТВО ЦЕГЕЛЬНИХ БУДИНКІВ ПІД КЛЮЧ

Завдяки сучасним виробничим технологіям будівництво будинків з цегли стало доступним практично для всіх людей. Цей матеріал характеризується масою достоїнств, одним з яких є чудовий зовнішній вигляд. Наша компанія широко застосовує його при зведенні заміських котеджів, дач поряд з комерційними об’єктами. Споруди радують своїх господарів протягом багатьох років і дарують відчуття комфорту, затишку і тепла.

Головні переваги матеріалу
МІЦНІСТЬ МАТЕРІАЛІВ

Будівництво цегляних будинків під ключ стало популярним багато в чому завдяки високій міцності матеріалу.

СТІЙКІСТЬ До ЗОВНІШНІХ ФАКТОРАМ

Стійкість до зовнішніх факторів, включаючи опади, спеку, ураження пліснявою, грибком, комахами і гризунами.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ У ВИКОРИСТАННІ

Універсальність у використанні, що дозволяє створювати практично будь-які об’єкти, в тому числі технічно складні. Кількість поверхів, планування, число кімнат і зовнішній вигляд фасаду можуть бути будь-якими.

ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА

Екологічна безпека за рахунок вмісту в складі глини, піску і води, тобто натуральної сировини. Додатковим аргументом є здатність пропускати повітря, що забезпечує бездоганний мікроклімат.

ВЕЛИКИЙ ВИБІР ВІДТІНКІВ

Можливість вибору матеріалу серед великої різноманітності відтінків і інших естетичних показників.

ВІДМІННА морозостійкість

В українських умовах будівництво будинків вважається найбільш прийнятним варіантом завдяки гарній морозостійкості.

пожежостійкість

Гідний рівень пожежної безпеки.

Шумоізоляція

Високі шумоізоляційні характеристики.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Від чого залежить вартість будівництва будинків з цегли за м2?

В першу чергу людей, які вирішили зайнятися зведенням власного житла, цікавить вартість будівництва за м2. На цей параметр впливає кілька чинників. Одним з найбільш значущих є вибір фундаменту. Також грає роль наявність підвального поверху, гаража та залізобетонних перекриттів.

Також вартість будівництво будинків з цегли в Києві підвищується через необхідність додаткової обробки. Однак варто врахувати, що така робота є максимально якісною і дозволяє отримати житло, яке буде служити протягом століття без необхідності в капітальному ремонті.

стоимость строительства из кирпича

Добротний будинок, розрахований на кілька поколінь

Виробники сучасних будівельних матеріалів не втомлюються дивувати споживачів все новими і новими розробками. Високотехнологічні матеріали прийшли на зміну традиційним, з яких будувалися будинки багато століть. Однак ці нововведення не змінили позицій класичного цегли, який міцно утримує лідерство серед сьогоднішнього достатку будівельних матеріалів.

Споруда будинку – це ідеальний варіант міцного житла, в якому зможе жити не одне покоління вашої родини. Кожен з нас знайомий з великою кількістю будівель, вік яких налічує сотні років, при цьому серйозні реставраційні роботи з ними не проводилися. Тому з упевненістю можна сказати, що більш довговічний матеріал досить складно відшукати.

Перш, ніж будувати заміський котедж або дачний будинок, необхідно розробити його проект, в якому будуть враховані всі нюанси. Довірити розробку проекту майбутнього будинку варто професіоналам, які надають подібні послуги не один рік – архітектурно-будівельної компанії CityBuilders. Ми розробляємо проекти та будуємо котеджі з 2001 року, тому маємо достатній досвід. Зазвичай витрата матеріалу і вартість всього проекту розраховується на 100м2 споруди.

Особливості, властиві цеглі

Це не тільки красивий, але і досить міцний будівельний матеріал. Тому, вибираючи будматеріал для свого майбутнього будинку, багато хто віддає перевагу саме йому. Крім того, він має цілу низку особливостей, які є визначальними:

  • екологічність – стіни “дихають”, вони не схильні до дії грибка, цвілі, гниття. Завдяки цьому в приміщенні регулюється вологість, створюється сприятливий мікроклімат для життя;
  • пожежна безпека – це відмінний вогнетривкий матеріал, який створюється за допомогою випалу, тому він стійкий до впливу високих температур;
  • різноманітні архітектурні можливості – для того, щоб спроектувати і побудувати будинок “під ключ” з цегли, немає ніяких обмежень, ви легко зможете втілити в життя всі свої архітектурні рішення;
  • шумоізоляція – ваше будова буде надійно захищене від сторонніх шумів навіть без використання додаткових заходів.


Крім цього, цегляний будинок має високі показники теплопровідності, характеризується міцністю і довговічністю. Цей будматеріал має доступну вартість, а значить, зекономлені кошти можуть бути використані в подальшому для благоустрою.

Переваги споруди

Будівництво заміських котеджів, дачних будинків із цегли – це одна з послуг, які надає компанія CityBuilders. Одним з ключових показників, які є визначальними при виборі матеріалу для будівництва будинку, є ціна за 100м кв споруди. Цей будматеріал легко транспортувати, а кількість бою – мінімальне. При цьому навіть бита цегла використовується в процесі будівництва. Тому можна сказати, що матеріал економічно вигідний, так як відходи практично відсутні.

Дізнатися вартість проекту і будівництва заміського будинку “під ключ” (ціна визначається за 100 кв м), зручно на сайті нашої компанії CityBuilders.com.ua. На всі питання ви легко отримаєте відповідь по телефону. Просто заповніть подану на сайті форму, і наш менеджер вам обов’язково передзвонить.

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію