Будинок з пінобетону в Києві

від 7 960 гривень за 1 м2
Ціна вказана приблизна, без кроквяної частини! Розраховується по метражу статі 1-го і 2-го поверхів

Будівництво будинків з пінобетону під ключ

Пінобетон – різновид пористого бетону, один із сучасних блокових стінових матеріалів. Виробляються шляхом додавання піноутворювача в суміш. В результаті цього в розчині утворюються бульбашки повітря, а при його твердінні створюється пориста структура.

Газосилікат ж виготовляють шляхом додавання в суміш газообразователя. Ця речовина вступає в хімічну реакцію з виділенням газу.

Чарункова структура матеріалу, його міцність і хімічні характеристики забезпечують цілий ряд переваг при будівництві будинків:

  • Відмінна тепло- та звукоізоляція, яка забезпечується завдяки пористій структурі матеріалу. Пінобетон дозволяє знижувати витрати на опалення будинку до 40%.
  • Економічність. Це набагато більш легкий матеріал, що знижує вимоги до фундаменту, скорочує трудовитрати і терміни зведення.
  • Висока довговічність і надійність. Піноблоки мають високу міцність, стійкість до гниття.
  • Невеликий рівень водопоглинання. За рахунок цього стіновий матеріал витримує велику кількість циклів замерзання-відтавання.
  • Легкість обробки. Пінобетон легко ріжеться навіть ручним інструментом, що дозволяє легко виготовляти елементи будь-якого розміру і форми для реалізації різних архітектурних рішень.
  • Простота обробки. Матеріал дозволяє зводити рівні стіни, що зводить до мінімуму обсяг чорнових робіт.

 

З особливостей використання цього розчину матеріалу можна виділити:

Легкість. Завдяки пористій структурі пінобетон має невелику вагу. Тому для будинку з піноблоку не потрібен занадто масивний і дорогий фундамент.

Стійкість до навантажень на стиснення. При малій вазі цей матеріал має високу міцність і здатний відпрацьовувати великі вертикальні навантаження.

Морозостійкість. Мала гігроскопічність матеріалу в поєднанні зі спеціальними добавками дозволяють пінобетону витримувати велику кількість сезонних циклів без пошкоджень і деформації.

Точність виготовлення. Піноблок відрізняється ідеальними геометричними параметрами. Стіни з пінобетону мають гладку рівну поверхню, що спрощує оздоблювальні роботи.

Універсальність. Для обробки можна використовувати найрізноманітніші облицювальні матеріали. Пінобетон відмінно поєднується з будь-яким видом обробки.

Екологічність. Цей матеріал безпечний для людини, так як не виділяє в повітря шкідливих парів і з'єднань. Стіни з пінобетону не схильні до гниття, не розкладаються і є невідповідною середовищем для розмноження комах і гризунів.

Щоб уникнути помилок при зведенні стін, даху та прокладання інженерних систем необхідна розробка проекту. Планування виключає втрату часу і коштів на виправлення недоліків. Замовлення проекту має чимало плюсів:

можливість контролювати бюджет будівництва;

точний розрахунок дозволяє уникнути перевитрати матеріалів;

можливість вносити корективи на ранніх етапах будівництва.

Готовий проект включає в себе детальний кошторис витрат і план поетапного будівництва будинку. Фахівці, які беруть участь у створенні проекту, беруть на себе узгодження проектної документації у відповідних організаціях.

строительство домов из пенобетона

Плюси та мінуси будівництва будинків з пінобетону

Будівництво будинку з пінобетону має чимало переваг. Однак переваги використання пінобетону зберігаються тільки за умови дотримання технології будівництва і вибору якісних матеріалів.

Плюси будинку з піноблоку:

Висока швидкість. Стандартні розміри піноблоку 20х30х60 см. Кладка стін з великих елементів дозволяє скоротити терміни будівництва. Будинок в два поверхи можна побудувати і повністю обробити за один сезон.

Відмінні експлуатаційні характеристики. Стіни з пінобетону не пропускають вуличний шум, швидко прогріваються і добре утримують тепло всередині приміщень.

Безпека. Будівництва будинку з пінобетону відноситься до екологічно безпечних матеріалів. Крім цього він не запалюється і не підтримує горіння. Можливість пожежі в такому будинку зведена до мінімуму

Доступна ціна. Загальна вартість піноблоків для спорудження будинку майже в два рази нижче вартості цегли для зведення будівлі такої ж площі.

Мінуси зведення будинків з пінобетону:

неестетичний зовнішній вигляд стін вимагає обов'язкової зовнішньої обробки, що збільшує витрати на будівництво будинку;

піноблок має низьку міцність на вигин, тому при кладці стін з цього матеріалу необхідно додаткове армування.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію