Паркани з цегли

Цегляний паркан – красивий елемент ландшафтного дизайну і міцна перешкода на шляху сторонніх. Матеріал не потребує оштукатурюванні і фарбуванні, невибагливий в догляді. На висоті і його експлуатаційні властивості. Він несприйнятливий до температурних перепадів, не гниє, екологічно безпечний. Термін служби огорожі при дотриманні технології кладки досягає 50 років.

За допомогою цегли можна реалізувати нестандартні творчі ідеї. Він вдало поєднується:

 • з дерев’яними елементами;
 • художнім куванням;
 • профнастилом;
 • гранітом, штучним каменем;
 • сіткою-рабицей, прикрашеної кучерявими рослинами.


Вставки з різних матеріалів надають спорудженню благородний і неповторний вигляд, а також сприяють його інтеграції в загальну архітектурну композицію ділянки. Паркани з цегли можуть мати різні форми і розміри. Але потрібно враховувати, що конструкції висотою більше 3,5 м, виконані з декількох шарів матеріалу, ризикують захарастила ландшафт. Вироби доповнюють світильниками різного дизайну.

Для інформації:

Найчастіше паркани з цегли зводять навколо приватних будинків і заміських котеджів. При їх виготовленні використовують той же сорт матеріалу, з якого побудований основний будинок. Крім того, вони захищають і прикрашають офісні будівлі, приватні навчальні заклади, адміністративні об’єкти.

заборы из кирпича

Етапи будівництва парканів з цегли

Монтаж цегляної огорожі починається з планування. Необхідно зробити виміри, з’ясувати стан грунту, підрахувати кількість матеріалів, визначитися з дизайном огорожі. Далі ділянку розмічають, намічаючи лицьову лінію, центри стовпів і т. Д.

Процес складається з декількох стадій:

 • земляні роботи. Як правило, глибина траншеї складає не менше 1 м, ями під стовпи – 1,2-1,5 м;
 • армування фундаменту. Кожен простінок посилюється 3-4 відрізками арматури. Їх забивають в піщану подушку вертикально, дотримуючись однакові проміжки;
 • бетонування фундаменту. Спочатку бетонують стовпи, далі стрічку. Затвердіння бетону відбувається протягом 2-3 тижнів;
 • кладка цоколя і стовпів. На цьому етапі установки паркану з цегли влаштовують гідроізоляцію. Для цього по ширині фундаментної стрічки укладається руберойд. Зв’язок стовпів з простінками забезпечує сітка кладки;
 • кладка простінків. Матеріал викладають по шнуру з застосуванням довгого квадратного прутка.


На завершальному етапі до стовпів кріплять металеві кронштейни, на які будуть встановлені ворота і хвіртка. Паркан з цегли можна захистити від опадів спеціальним козирком.

Наша компанія зводить огорожі під ключ. Весь комплекс робіт ви можете доручити професіоналам. Ціна за метр цегляної кладки забору залежить від сорту матеріалу, глибини фундаменту, кількості стовпів, наявності декоративних вставок. При формуванні вартості конструкції необхідно враховувати і додаткові чинники: характеристики ділянки, що застосовуються інструменти, ціну за роботу.

Чому будівництво паркану з цегли слід довірити нам?

Будівельна компанія “CityBuilders” володіє всією необхідною технікою і штатом професіоналів з великим досвідом робіт, тому що якісний пристрій наливних підлог вимагає глибоких практичних знань. Ми забезпечуємо персональний підхід до кожного клієнта і завжди готові запропонувати оптимальне рішення.

Фахівці будівельної компанії “CityBuilders” мають багаторічний досвід будівництва огорож з цегли, в якому виділяється кілька етапів:

 • спочатку створюється бетонну основу (або стрічковий фундамент). Завдяки своїй міцності, воно не просідає з часом і не піддається впливу погодних умов. Бетонна основа можна використовувати для подальшого влаштування на ньому огорожі з цегли, дерева або профнастилу.
 • на бетонній основі зводяться цегляні стовпи, для будівництва яких застосовується облицювальну цеглу, який буває білого, червоного, жовтого або темного кольору. В середині цегельного стовпа встановлюється стовп з металу, навколо якого викладається цегла.
 • на верхівку металевого стовпа одягається кришка, дизайн якої може бути абсолютно різним.
 • далі відбувається встановлення паркану між стовпами.

Скільки коштують наші послуги?

Для кожного проекту в залежності від планованих завдань вартість послуги індивідуальна. Розрахувати свій проект ви можете, заповнивши спеціальну форму яка знаходиться в кінці цієї сторінки. Наші менеджери підберуть для вас оптимальне рішення.


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію