Будівництво бань та саун під ключ

Власники придатних будинків з ділянкою землі все частіше виявляють бажання звести власну баню. Вона не тільки прикрашає ландшафт, а й є засобом для зняття втоми і підживленням життєвою енергією після насиченого дня. Процес будівництва бань і саун під ключ не такий простий, як здається, але маючи деякі навички і бажання побудувати її своїми руками, призведе до позитивного результату. Місце для неї краще вибрати подалі від інших будівель з метою безпеки, але варто врахувати, що буде потрібно в будівлю проводити електрику.

Першочергове завдання – заливка фундаменту відповідно до ваги споруди. Для глинистих і кам’яних грунтів найкраще підійде стрічковий фундамент (висота приблизно 60см). Винятком є ​​тільки каркасна лазня (для неї фундамент не потрібний).

Для будівництва стін головне - правильно вибрати будматеріал

  • Оптимальним варіантом є деревина, найпопулярніша – кедр, сосна. Зруби на виробництвах деревини можна замовити необхідних габаритів – це значно полегшить роботу.
  • З клеєного бруса стіни лазні вийдуть теплими і екологічними, так як цей матеріал містить мінімальну кількість клею (в порівнянні з плитами ОСБ і ДСП). Крім того, естетичний зовнішній вигляд у баньки вийде навіть без оздоблювальних робіт – немає сучків і тріщин, як у звичайного бруса.
  • Вибравши профільований брус в якості основного матеріалу, врахуйте, що будовою потрібно усадка. Тобто доведеться після його укладання почекати певний термін.
  • Якщо немає можливості використовувати деревину, то матеріалом для будівництва стін може служити цегла. В цьому випадку доведеться додатково утеплювати стіни.
  • Пінобетон – непоганий варіант при відсутності деревини. Споруда здійсниться досить швидко.

Утеплення і пароізоляція в будівництві бань

Це наступний етап після зведення стін лазні. Виконується ряд типових процедур для ізоляції від холодного зовнішнього повітря, від витоків тепла через стіни, підлогу, стелю. Процес утеплення починається зі стелі за наступною схемою: шар пароізоляції, шар утеплювача, обшивка, балки і дошки стелі, на які накладається шар глини.

Будівельники рекомендують для оптимізації температурного режиму усередині лазні сконструювати уздовж стін дерев’яний каркас, на обрешітку набити скловолокно та утеплювач з фольгою (10см), для гідроізоляції – прикріпити оздоблювальну вагонку.

Для термоізоляції можна застосувати комишитові плити. Це легкий і недорогий матеріал, оброблений огнензащітним засобом. Укладаються плити між внутрішнім та зовнішнім оздобленням (пласт 15см).

строительство бань и саун под ключ

Корисні поради

  • Якщо брус, придбаний для будівництва бань і саун під ключ високоякісний, великих розмірів, то утеплювати стіни не чарівно, достатньо буде законопатити і якісно гідроізолювати стіни для тривалої експлуатації.
  • На підлогу для передбанника і мийної кімнати фахівці рекомендують керамічну плитку (під нею обов’язково повинна бути теплоізоляція).
  • Аромат віників, гаряча пара та інші принади дозволить поціновувачам лазні очистити не лише тіло, а й душу.

ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Будівельна компанія CITYBUILDERS успішно працює з 2001 року. Ми будуємо малоповерхові будинки – котеджі, таунхауси, альтанки, лазні, а також зводимо комерційні об’єкти.

компания Citybuilders
7

міст
будівництва

19

років надійної
роботи

83

побудованих об’єктiв
за останні 3 роки

34250

м2 площ введено
в експлуатацію