Строительство кирпичных коттеджей под ключ

Будівництво цегельних котеджів під ключ в Києві

Ви зайшли на цей веб сайт, тому як хочете поставити собі дачний особняк, котедж або сауну? Значить Ви на вірному шляху. Очевидно, Ви зацікавлені в взаємодії з хорошим партнером – хто зазвичай йде в ногу з часом і по-справжньому може працювати, як на будмайданчику, так і з замовниками.
Вибір фірми., Якою слід було доручити свої фінанси і будівництво свого особняка, дуже вирішальний крок. Зробити правильний вибір не дуже просте завдання. Уявлення про ту чи іншу фірму складається з численних, іноді серйозних фактів, але всі вони дуже необхідні для прийняття не простої рішення.
Зустрітися з нашою фірмою ближче. Ми переконані, що зможемо Вас приємно здивувати нашою роботою і належним чином виділитися серед наших конкурентів. Почніть знайомитися прямо зараз. Це Вас ні до чого не зобов’язує. Тільки дозволить досить правильно наблизитися до питання будівництва.

Властивості БУДИНКІВ ВІД «CITYBUILDERS» - Будівництво цегельних котеджів під ключ

Фірма «CityBuilders» спеціалізується на будівлях цегельних котеджів під ключ в Києві і області. Головний акцент робиться на будівництві особняків для постійного проживання. При цьому створені і перевірені нами розробки здатні отримати вдома збільшеного терміну служби і економічні в ході експлуатації.

У нас в офісі, всім своїм потенційним замовникам ми детально розповідаємо про будматеріали, їх характеристиках і їх поєднаннях, які слід було врахувати в ході будівництва дачного особняка. Робимо проекти по термічному опору стін, розповімо про точку роси, паропроникності, містках холоду і різних інших процесів, які треба враховувати, вибираючи будматеріали і розробки для будівництва нового особняка.
Фірма застосовує продуманий, вивірений і цілком того авторський підхід до процесу будівництва. З цим підходом виробляються будівництво особняка в компанії «CityBuilders». Тому за це нас вибирають наші замовники.
Довірте проектування і будівництво котеджу фірмі «CityBuilders»!

ПРО ТЕХНОЛОГІї БУДІВНИЦТВА

Розробимо і виконаємо для вас проект особняка всякої складності – від сауни до престижного багатоповерхового особняка. Здійснимо різні стадії будівельних робіт.
Будівництво цегельних котеджів під ключ включає в себе абсолютний цикл:

 • бетонування фундаменту;
 • зведення коробки будинку;
 • покрівельні роботи;
 • зовнішню обробку;
 • монтаж інженерних комунікацій
 • внутрішню обробку будинку.


Працюємо з багатьма будматеріалами. Будуємо з бетону, цегли, піноблоків і газоблоків. А також в стислі терміни будуємо каркасні будинки.
Всі будматеріали використовувані в будівництві, мають документи відповідності. Це гарантія вашому особняку на довговічність і екологічну надійність.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВЛЯТИ БУДІВНИЦТВО У НАС

Візьмемо на себе всі Ваші проблеми, пов’язані з будівництвом вашого особняка – від розробки до зведення і фінальної здачі. Вам не потрібно одному купувати матеріали і контролювати кожен процес будівництва – цим займуться майстри нашої фірми.
Спроектуємо котедж вашої фантазії. Поясніть нам, яким ви хочете його бачити, і наші фахівці і дизайнери хитромудро спланують його зовнішній вигляд і внутрішню обробку, з огляду на всі Ваші побажання.
Заощадимо ваші фінанси при виборі будматеріалів, зробимо точну, детальний кошторис. Вам потрібно буде тільки вирішити, з чого буде побудований ваш особняк.

Зробимо всю технічну інформацію. Укладемо договір з прописаною певної ціною, яка не зміниться в ході роботи.
Побудуємо ваш заміський будинок з розумінням і з любов’ю! Всі наші працівники мають десятирічний досвід в будівництві, всякий етап проконтролюють фахівці і виконроби фірми, вам потрібно буде тільки прийняти роботу в зазначений термін.

Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок і отримуйте орієнтовну консультацію!


ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ НАС ВИБИРАЮТЬ


років на ринку
все работы "под ключ"
ЗРОБИМО ВСЕ ЗА ВАС

Всі роботи "під ключ"

видеотрансляция
ЖИВИЙ ФОТОЗВІТ

або відеотрансляція

соблюдение сроков
ДОТРИМАННЯ ТЕРМІНІВ

Прописаних в договорі

гарантия на все виды работ
ГАРАНТІЯ 18 МІСЯЦІВ

На всі види робіт

расчёт по факту
ПЕРЕДОПЛАТА 20%

Розрахунок за фактом

рассрочка без процентов
РОЗСТРОЧКА НА 30 ДНІВ

без відсотків

Повний цикл робіт від ідеї до реалізації
Підбір і допомогу
Розробка проектів
Оповіщення або дозвіл
Будівництво і технічний нагляд
Введення будівлі в експлуатацію
Надання гарантії

Услуги технического надзора


Услуги по строительно-техническому надзору от экспертной службы строительной компании Rbtdf «CityBuilders». Любые строительные объекты (от частных жилых домов до нежилых, коммерческих, офисных и промышленных зданий) будут под круглосуточным техническим, финансовым, экономическим и юридическим контролем.

Цели строительного контроля в обеспечении:

 • высокого качества строительства;
 • применения строительных материалов, указанных в проекте строительства;
 • выполнения проекта без превышения сметной стоимости строительства;
 • высокого качества строительства.

Почему часто бывают проблемы:

на рынке строительных услуг появилось очень много недобросовестных застройщиков, которые:

 • – обманывают;
 • – завышают сметы (до 30…50%);
 • – закупают дешёвые строительные материалы, не того качества, которое обговаривалось изначально;
 • – неверно ведут исполнительную техническую документацию;
 • – работают спустя рукава;
 • – не соблюдают нормативные, проектные требования и технологии строительства;
 • – затягивают сроки;
 • – вообще не умеют строить!

Мы – строители, поэтому знаем, где вас могут обмануть нерадивые подрядчики. Вы можете заказать услугу технического надзора на любой стадии строительства, однако, желательно обращаться к нам ещё на стадии выбора строительной компании или бригады и составления сметы.

Scroll Up